CMB Productions LTD eshte film dhe video produksion, me seli ne Londer, Britani e madhe. Fokusi kryesor i saj eshte te prodhoje, bashkeprodhoje filma dhe programe televizive dhe poashtu te promovoje kulturen shqiptare ne Britani te madhe dhe ne bote.

Kontakti: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Numri i telefonit: +44 7447 866639

Adresa: 18 Greek Street, London, United Kingdom, W1D 4DS, GB

 

Rent dhe shiko filmin e  Isa Qosjes "Tri dritare dhe nje varje"

Go to top